Ruszamy z testami!

Dawno nic się na stronie nie działo, natomiast za kulisami praca szła pełną parą. Dużo graliśmy, przepuściliśmy przez warsztat wiele mniej lub bardziej udanych pomysłów i w końcu… mamy to!

Pierwsza wersja zasad Wolsunga 2.0 jest gotowa do testów.

Napiszmy to wprost: nie jest to gotowy podręcznik i długo jeszcze nie będzie 🙂

Część opisanych na tych 47 stronach rzeczy działa, część nie działa, część czasem działa, czasem nie działa. Będziemy je wspólnie testować po to, żeby wyłapać rzeczy, które nie działają i je poprawić.

Na pewno coś wam się spodoba. Na pewno coś się nie spodoba. Na pewno coś was ucieszy a coś sfrustruje. To zupełnie OK. Zbierzemy nasze doświadczenia i poszukamy rozwiązań, żeby nie frustrowało i się podobało.

Nasz cel: będziemy szukać dobrej zabawy. Każda grupa swojej. Jeżeli jakieś zasady sprawią Wam nam frajdę, stosujcie je, jeśli jakieś znużą lub sfrustrują, wywalcie bez chwili zastanowienia. Jeśli macie pomysł, który sprawi, że będziecie się lepiej bawić, dodajcie go. 

A potem podzielcie się swoją frajdą z innymi.

Chcę testować Wolsunga 2.0!

Jak dostać dokument z zasadami? Wystarczy zapisać się na naszą listę mailingową – w weekend ruszamy z testami.

Rzut oka za kulisy

A na zachętę, jedna z naszych testowych postaci, po trzech sesjach. Karta postaci jest robocza, liczymy, że podczas testów zmieni się bardzo i na lepsze 🙂